Zemřel průkopník učení únosů do UFO

Slavný průkopník učení únosů do UFO Budd Hopkins (15.6.1931 – 21.8.2011) podlehl rakovině v New Yorku 21. srpna 2011, ve věku osmdesáti let.

Scénář „únosu do UFO“ se významně změnil po vydání Hopkinsovy knihy „Missing Time“ (Chybějící čas) v roce 1981.
Předtím k únosu do UFO mohlo nastat pouze tehdy, když se lidé vydali ven na osamělé, opuštěné místo pozdě v noci, a setkali se s mimozemšťany (jako např. Betty a Barney Hill, Travis Walton).
Hopkinsův příspěvek do této oblasti úplně přerušil souvislost mezi pozorováním UFO a únosem do něj.
Hopkins předložil scénář o mnoho znepokojující a děsivější. Mnoho lidí prostě bylo uneseno ze svých domovů, zatímco spali nebo se zabývali nějakou každodenní činností, jako je sledování televize nebo čtení.
Mimozemšťané a jejich bezradná kořist, jen proplouvali zavřenými okny nebo pevnými stěnami.
Neplatily pro ně jakékoliv fyzikální zákony, gravitace a všechny Newtonovy pohybové zákony.
Na otázky, proč takový únos nikdo nevidí, nebo někdo jiný neudělá fotografii takového únosu, Hopkins odpovídal, že mimozemšťané mají schopnost během tohoto procesu sami sebe a své unesené zneviditelnit.

Hopkins byl od roku 1990 členem slavné trojky badatelů během rozkvětu „Abductologie“, spolu s Dr. Johnem Mackem, MD., (zemřel v 2001) a Dr.
Davidem Jacobsem.

Hopkins byl zakladatelem a výkonným ředitelem „Intruders Foundation“ (Nadace Vetřelci), nazvané podle bestselleru Intruders (Vetřelci) z roku 1987, která měla v roce 1992 minisérii pořadů v hlavním vysílacím čase na CBS-TV.

Hopkins byl jedním z organizátorů konference o únosech na MIT v roce 1992, podporované fyzikem Davidem Pritchardem.

Jeho ex-manželka Carol Rainey byla rozčarovaná z jeho nedbalosti, upravování důkazů, skrývání nedostatků, o kterých věděl a přesto je hlásal do světa jako pevný důkaz. Stala se jedním z jeho nejtěžších kritiků.

Podle: http://www.intrudersfoundation.org/inside.html
Zdroj: http://kpufo.cz/portal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*