Nepřehlédněte! Seznam řešených případů

Badatelé z projektu Záře pro vás přichystali příjemnou a na české i světové poměry ojedinělou novinku. Na speciální stránce najdete přehled (typ, kód, anotace, vyhodnocení) všech případů, které projekt Záře kdy řešil nebo aktuálně řeší. Tedy nejenom pozorování UFO, ale i ostatní záhady, ať již jde o „crop circles“, fenomén spontánního uhoření osob (SHC), syndrom únosu do UFO či další anomální jevy. Samozřejmostí je přehledné filtrování a vyhledávání např. podle obcí.

Podívejte se SEM.

Můžete si tak například najít své vlastní pozorování zaslané projektu Záře a sledovat kdy a jak bude vyhodnoceno. Můžete si také zjistit, zda ve vašem okolí nebyly pozorovány nějaké záhadné jevy. Nebo se můžete podívat zda se v nějaké konkrétní datum neudál v České republice nějaký záhadný jev.

4 komentáře na “Nepřehlédněte! Seznam řešených případů”

 1. Zdravím
  Seznam je absolutně o ničem.Pokud není možné si přečíst kompletní článek zaslaný přímo pozorovatelem,tak je si myslím tento seznam jen pouhá informativní tabulka,kolik,čeho,kde,co to bylo se odehrálo u nás v čechách.
  Pokud mně zaujme nadpis a stručný popis v tabulce a jako vyhodnocení je ve finále létající lampion,tak si o tom nikde svůj vlastní názor neudělám,jelikož nelze nakouknout na originál popis,což je to největší minus.
  Nechte tabulku tak jak je a přidejte klikací odkaz na originál zaslaný článek pozorovatelem,pak to bude mít nějakou hodnotu.
  PS:Navštěvuji tento web pravidelně.Zaslal jsem Vám jeden článek o mém pozorování a též vím co jsem viděl na obloze a Váš závěr létající lampion mně dosti zklamal,to ale nemění nic na tom,že jste můj oblíbený web a i nadále ho navštěvovat budu.Fandím vám a jen tak dále.

 2. Mě to přijde dobré. Kdysi jsem potřeboval info k nějakému případu a bez problémů mi ho poslali. Takže mi to tady nechybí.

 3. Pro jkmaxfli:
  V době, kdy kdekdo kopíruje z webu celé články, obrázky i foto se nám příliš nechce plošně zveřejňovat celý obsah naší databáze. Kromě toho to není ani dost dobře technicky možné. Jak napsal Tom, pokud požádáte o podrobnosti k nějakému případu, můžeme vám je poslat.
  Zatím bohužel naše databáze není zcela úplná, chybí v ní ještě pár případu UFO a mnoho případů ostatních anomálních jevů, nicméně tento dluh se nám daří nyní poměrně rychle zmenšovat a případy dopisovat. Doufám, že v příštím roce bude databáze plně kompletní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*