Konspirační guru David Icke míří do Česka

Do ČR se chystá jakýsi David Icke, prý král všech konspiračních teorií, pravý „konspirační guru“. V Praze má vystoupit na celodenním simultánně překládaném semináři. Co nám vlastně chce sdělit?

Jeho příjezd nikoli nezištně oslavují známé „konspirační“ servery — Osud, Matrix a jiné.

Je pravda, že z publikovaných článků a úryvků knih se dozvídáme neuvěřitelné věci. Celý svět je samozřejmě prošpikován tajnými společnostmi, až si připadáte blbě, že v žádném sami nejste. Ale co víc, tyto společnosti jsou v podstatě řízeny mimozemskými ještěry…

Jak se stát „králem konspirace?“

Vezmete jakoukoliv věc nebo fakt posbíraný z chabých znalostí historie, politiky nebo jiného oboru lidské činnosti, a přiřknete ho činnosti tajnému spolku, spojeného s mimozemskou ještěří rasou. Různé dějové zvraty jsou pak dílem konfliktů těchto různých ras, které musíte nějak „mimozemsky“ nazvat, třeba Aryané, Greys, Hmyzí rasa, apod. Zajisté jste nevěděli, že Habsburkové jsou Nordikové, co se kříží s Reptiliány. Kdo by ovšem chtěl v těchto údajích hledat nějaký systém, má smůlu. Je v tom takový chaos, a to je to pravé ořechové. Každému, kdo by to chtěl rozplést, se musí rychle zatočit hlava a pátrání rychle zanechat.

Ptáte se, kde jsou důkazy takových tvrzení? Co vás to napadlo se ptát po důkazech, když je vše tajné? Zdání pravdivosti všemu dají právě jen ty útržky historie nebo všeobecně známých fakt. Ovšem jak se tedy k opravdovým tajným informacím dostal sám „konspirační guru“?

Inu, v podstatě snadno. Zapojí se prostá fantazie, splete se všechno se vším a výsledek vás samotné udiví.

Je třeba s podivem, že David Icke nehovoří o mimozemském původu Slovanů. Vždyť v zárodku této rasy je mimozemská „Ptačí rasa“. Proto se o Slovanech říká, že mají „holubičí povahu“. Ovšem stopy této rasy lze nalézt po celém světě. Právě tato rasa postavila záhadné stavby v tichomořském Ponape, koneckonců zdejší legendy jsou plné „ptačích lidí“.

Ptáte se, kde lze získat takové šokující informace? No samozřejmě z tajných archivů. Copak David Icke snad prozrazuje zdroje svých informací? Nemusí, a v tom je právě ten půvab. Konspirační teorie se zkrátka dokazovat nemusí. Stačí jen najít dost pitomců, kteří tomu budou naslouchat a za takové „objevy“ dokonce platit.

Vidíte tedy, že stát se tvůrcem podobných objevů je velice snadné. A cena takového semináře? Pohybuje se kolem 1000 – 1200 Kč. Můžeme si být jisti, že bude nabito…

6 komentářů na “Konspirační guru David Icke míří do Česka”

 1. Bohunka Mrózková

  Vážený pane,
  patřím k těm lidem co jsou ochotni tuhle vstupenku zaplatit. Netvrdím, že všemu věřím, nebo že má David Icke pravdu. Možná, že jsem pitomec, jak nazýváte lidi, kteří jsou odhodlání za seminář zaplatit, ale určitě to bude stát za to, protože p. David Icke je profesionál a umí dát lidem to co chtějí. Vzhledem k nákladům, které je zapotřebí, aby seminář probíhal (pronájem sálu, letenka, ubytování,+ čas a příprava) je cena vstupenky velice nízká. Věřím, že i Vy občas navštívíte nějakou šou, za kterou jste ochoten zaplatit a nikdo Vás nenazývá pitomcem. Doporučuji Vám, abyste navštívil také tento seminář- možná že by jste se mnohému přiučil. Z článku, který uvádíte číši závist z neschopností být,alespoň částečně,na stejné inteligenční a materiální úrovni jako p. D.Icke.
  S pozdravem Bohunka Mrózková

 2. zabavne…prednaska je,resp. byla 25.9. a vy uz 22.7. se znatelnym nadechem sarkasmu zpochybnujete jeji obsah…jaky je vas zdroj? :D …mno rozhodne nejste jediny koho bavi dristat na internetu, takze urcite zapadnete…hodne stesti pri dalsich pokusech zaujmout!

  Bez pozdravu,

  Pepa

 3. osobne si myslim ze je to tak 50:50….jak rikavaly uz nase babicky: neni sprochu by na nem nebylo pravdy trochu…a rozumny posluchac ci ctenar si dokaze vybrat….pokud je nekdo ochoten a schopen vsechno zhltat bez toho aby pouzival hlavu je to jeho rozhodnuti a svoboda…a to je to pekne.
  Pan Icke dela to co dela a je na kazdem aby se rozhodl do jake miry to bude prijimat a nebo ne.
  Jestlize sam nemuzete exaktne prokazat ze neni zbla pravdy na tom co rika,potom by jste ho nemel odsuzovat,ale samozrejme mate pravo rict svuj nazor.

 4. nevím jak kdo, ale mám pocit že ten pán to nemá v hlavě tak docela v pořádku. divím se, že ho ještě nezavřeli. třeba za osočování královské rodiny. asi nikomu za to nestojí, neb si ti prominenti myslí asi něco podobného jako moje maličkost. je to natolik směšné,že se tím opravdu asi nikdo ani vážně zabývat nemůže.

 5. Dobrý den, píši v roce 2021. Právě se dívám na rozhovory se zpochybňovaným guru konspirace: https://www.bitchute.com/video/MDTJanVAtzcx/. Zajímavé je, že v dialozích z loňského jara a léta přesně říká i vysvětluje celou situaci kolem covidu 19 tak, jak jí prožíváme právě nyní, na konci srpna 2021. Troufám si předpokládat, že vy jste neměl v tu dobu ani potuchy, co se to vlastně děje a kam to směřuje a možná jste nevědomý i nyní. Taky bych si tipla, že čekáte na 3. dávku „vakcinace“ pro zdraví a svobodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*