Aktuality

V Jeruzalémě bylo 28. ledna nafilmováno UFO.  Podle všeho se ale bohužel jedná o podvod.
odkaz
odkaz

Dne 12. ledna 2011 zemřel ve věku 88 let francouzský ufolog českého původu, Henry Chaloupek. Vzpomínáme.

Plzeň – středa 2.března 2011 od 18:00 h. přijďte na setkání s plzeňskými členy KPUFO do restaurace Long Feng na Americké tř. (u pomníku). Archeoastronautické záhady, prezentace a beseda – Záhady planiny Nazca * Tajemná mytologie Dogonů. Vstup volný. Budete-li mít zájem dojít, oznamte to včas (kpufo@kpufo.cz), z důvodu kapacitní přípravy prostorů.

Praha – úterý 1.3.2011 v 18 hod. v Knihovně MČ Praha 18 Letňany, Rychnovská 651 (tel. 286 921 066) – přednáška Ivana Mackerle : Tajemná a anomální místa. Co se děje na některých místech naší Země, kde se ztrácejí nebo záhadně umírají lidé a odehrávají se tam podivné úkazy? Vypráví se o nich, že to jsou místa posvátná nebo prokletá. Nebo tam působí mimozemšťané. Prozkoumáme Horu smrti v Austrálii, v jejíž útrobách mizí lidé, podzemní chodby s kostrami obrů starobylého města Nan Madol v Tichomoří, a sibiřské Údolí smrti se svými tajemnými kotly, údajně výtvory mimozemšťanů. Přednáška je doprovázena promítáním obrázků i filmovými ukázkami z expedic autora do těchto míst.

Praha – sobota 5.března 2011 ve 14 hod. v Sále II, Michnova paláce, Újezd 450/40, Praha 1 Malá Strana (v areálu Tyršova domu poblíž lanovky na Petřín) v rámci MINERVY, 37. mezinárodní výstavy esoteriky – přednáška Ivana Mackerle – Záhada mongolského červa. Vyprávění o 1. expedici na světě Čechů do mongolské pouště Gobi za tajemným a nebezpečným smrtícím červem olgoj chorchojem. Přednáška je doprovázena promítáním obrázků i dokumentárním filmem z expedice autorovy skupiny luštitelů záhad.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*