Agrosymboly na Slovensku

Jedná se o jednu z největších podivuhodností, záhad, které provokují naší fantazii a znepokojují svojí nevysvětlitelností. Jev dostal nejrůznější názvy – všechny jsou více či méně zavádějící a neobjasňují vlastní podstatu fenoménu: crop circles (obilné kruhy), agrosymboly, agroglyfy, piktogramy, obrazce v obilí.

O co jde? Je to dosud nevysvětlený jev, způsobený neznámými silami (přírody nebo inteligentních tvůrců).  Bohužel velké množství padělků znehodnocuje a téměř znemožňuje seriózní zkoumání této záhady. Vědci se k ní stavějí zády: tvrdí, že záhada neexistuje a vše jsou padělky. To však není pravda. Amatérským badatelům nezbývá, než poctivě jev zaznamenávat a zkoumat.

Agrosymboly mají velmi dobře zmapované naši slovenští kolegové. Zde je mapka dosavadního výskytu agrosymbolů na území Slovenska:

cc-v-sr

Podrobně zpracovaný přehled slovenských agrosymbolů najdete zde.

Doporučujeme i kompletní přehled problematiky agrosymbolů na tematicky zaměřených stránkách KPU.

Podle: Klub psychotroniky a UFO Slovenská republika

6 komentářů na “Agrosymboly na Slovensku”

  1. Ano jeden z největších fenoménů poslední doby. V poslední době jsem se hodně věnoval tomuto fenoménu a pravda je že dokud se tím nebude zabívat součastná věda moc se to z místa nehne.Klobouk dolú před neutichajicí práci amaterských badadelů a různých odborníků z rúzných oborů.Je podivné že se tu děje něco co překračuje vše co se doposud dělo, a nikdo se nevzrušuje tím co se mu vlastně před nosem děje.Fakt že mnoho falzů práci badatelů dost zhazuje ale není fascinuící kdy obrazec vzniká pár minutaniž by si toho někdo všiml.I když je k dyspozici několik videozáznamů.A tahle mapka slovenska je dobrá práce, ještě zmapovat česko.

  2. Děkuji za informaci.Je zajímavé že skoro všechny obrazce jsou padělky,i tak je to velmi zajímavé a snad to bádání posune o krok dopředu.

  3. Je zajímavé, že velké množství agrosymbolů má podobné ztvárnění nebo prvky jako meditační Jantry nebo madnaly. Joka by to mělo společný zdroj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*