Belgické UFO nad Štětím?

Když se na počátku 90. let minulého století tyto objekty začaly objevovat na belgické obloze, nikdo netušil, že se právě tento typ UFO stane jednou z největších záhad. Občas jsou černé trojúhelníky považovány za utajovanou vojenskou techniku, ale dosud se neobjevilo věrohodné potvrzení žádné z velmocí, že by takovýto letoun vlastnila nebo jen vyvíjela. Tzv. „belgické UFO“, neboli tajemné černé trojúhelníky jsou stále záhadou.

Datum pozorování : 29.04.2018
Čas pozorování : cca 03:40 hod. ráno
Doba pozorování : cca 20 vteřin
Lokalita: Štětí, okr. Litoměřice, hlavní silnice v místě, kde je do zdejší papírny vjezd pro automobily
Směr pozorování: V
Směr letu Odkud: J
Směr letu Kam: S
Výška (°): min.: 45
Výška (°): max.: 45
Tvar: trojúhelník
Zvuky: NE
Počet objektů : 1
Barva: lesklá černá, světla tlumená, krémová (jako starší pouliční barvy)
Velikost úhlová(°): –
Pohyb: rovnoměrný přímočarý
Objevil: jinak
Zmizel: jinak
Počasí: tmavá noc, černá obloha, na obloze byla vidět v celou noc jen jedna hvězda a měsíc byl skoro v úplňku, jiné hvězdy ani nic jiného na obloze celou noc nebylo
Způsob pozorování: pouhým okem
Pocity: nejprve zájem o objekt-co to vlastně je, po uvědomění co to je nastal naprostý klid, jako při meditaci- uvolnění, následně pak mnou projela asi třikrát vlna jako když dostanu elektrickou ránu- projelo to celým mým tělem a bylo to příjemné, něco mezi husinou a elektrickou ránou
Celkem (Svědků): 1
Svědci muži(Počet): 1
Svědci ženy(Počet): –
Svědci děti(Počet): –
Věk : 36,5 roků
Profese : –

Popis: Jel jsem vozidlem rychlostí cca 20 km/h kolem 03:40 ráno po hlavní silnici ve Štětí. Silnice je stranou od města a je souběžná s místní papírnou. Jel jsem s kolegou z místní benzinové pumpy směrem do města. Při jízdě jsem jedl brambůrky. S kolegou jsme mlčeli a hrálo rádio. Když jsem se dostal souběžně s automobilovou vrátnicí papírny, všiml jsem si z levého okna dvou matných světel. Nejprve mě napadlo, že jsou to pouze ptáci, ale najednou mi došlo, že to asi nebudou svítící ptáci. Tak jsem skoro zastavil a podíval se pořádně. Viděl jsem ve výšce asi 50 metrů svítit tři mléčné světla. Jedno bylo vpředu a dvě vzadu. Byly umístěny v trojúhelníku. V každém rohu jedno. V rohu, kde bylo jedno, tak to byl předek tím směrem to letělo. Nejprve jsem zaregistroval ta světla a pak se z té černé oblohy jakoby protiskl tvar trojůhelníku. Trojúhelník lesklé černé barvy. Bylo to jako když predátor byl na chvilku vidět v džungli,jakože úplně nesplýval. Tak tohle bylo podobné, akorát v černých barvách. Černý lesklý trojúhelník a v každém rohu mléčné světlo. Objekt letěl tiše, lehce a plynule. Zmizel mi z dohledu, jakmile jsem si ho celý prohlédl a uvědomil si co to je. Jakoby zrychlil a hned zmizel. Při pozorování jsem cítil naprostý klid,ticho a jak jsem psal výše projela mou elektřina. Když jsem přibrzdil, kolega na mě vykřikl co děláš ? co tam vidíš ? a já na něj viděl jsi to ? a on co? nic jsem neviděl koukal jsem se na druhou stranu. Bylo divné s ním mluvit jakoby hodně křičel a měl vyjukaný hlas jakoby měl mikrospánek a najednou se probral. Přitom vím, že byl vzhůru a nespal. Jeho hlas byl jiný než vždy. Zeptal se jen jednou a pak už se na nic nevyptával. Což k němu moc nesedí. Směr odkud objekt letěl uvedu v přiloženém souboru. S těmi stranami si nejsem moc jist. Velikost těžko odhadnu. Objekt se mi zdál malý, ale když si to vybavuji byl minimálně dvakrát větší než byl v tu dobu měsíc v úplňku (tak nějak, přesněji to nedám) Vzdálenost od auta asi 100 metrů a ve výšce max. 50 metrů. Bylo to fakt nízko nad automobilovou vrátnicí.Vše to trvalo myslím jen několik vteřin. Přesně nevím. Ale bylo to rychle – spatření dvou světel, pak po zaměření se hned tří a tvar, a hned to bylo pryč.

Uvedené svědectví je celkem podrobné a věrohodné. Má jen jedinou chybu: několikasekundové pozorování učinila bohužel jen jedna osoba, jediný svědek (spolujezdec objekt patrně neviděl). Přesto si myslíme, že objekt mohl být zpozorován i dalšími svědky – ozve se někdo z nich? Pište prosím do komentářů, na info@projektzare.cz, nebo rovnou vyplňte formulář ZDE – pomozte nám v objasňování této záhady!

 

6 komentářů na “Belgické UFO nad Štětím?”

  1. Marek Jenčuš

    Dobrý den, včera jsem tam byl ve Štětí na rybách. Cca ve 22:30 jsem zahlédl nejprve jedno matné světlo a o 10 min později jsem zahlédl tri svetla v trojúhelníku, taky matná svetla. Hrozne rychle to letělo a najednou to zmizelo. Co to bylo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*