Zajímavé pozorování UFO

Nikdy na to nezapomenu!

Událost se odehrála na podzim v roce 1990, tedy již před více než 20ti lety. Svědek, který jí zažil ještě jako dítě, si jí pevně vryl do paměti, objekt, který jej a jeho rodinu vyděsil, se pohyboval v malé vzdálenosti přímo před oknem!

„Seděl jsem ráno v kuchyni (zvýšené přízemí) v rodinném domku u snídaně spolu s mámou a bratrem, máma mu zrovna dávala pít z flašky mléko.
V tom znenadání zpoza mraky od severo západu, přiletěla svítící elipsa,která se velice rychle přiblížila nad naší zahradu. Vzdálená asi 20m a několik vteřin těsně u země poletovala (5m) sem a (5m) tam. Potom se ta svítící elipsa vznesla velkou rychlostí a odletěla na druhou stranu na sever (prakticky opsala takové V).
Kuchyně byla tak ozářená jako by se sneslo slunce přímo před okno! Máma musela zakrýt bratru oči, bylo to oslepující zlatavé světlo. Do kuchyně nikdy slunce nesvítí, protože je otočená na SSZ.“


„Nikdy na to nezapomenu!!!
Můj pohled na UFO nebo podobné věci je trochu jiný, beru to vážně, ale všemu určitě nevěřím!
Stejně na 100% nebudu nikdy vědět co to bylo.
Možností, ale moc není.“

Pravda je, že s odstupem desítek let se dá už těžko něco nového zjišťovat v okolnostech tohoto pozorování. Nelze však úplně vyloučit jedno možné vysvětlení – a tím je kulový blesk. Ten sám je ovšem záhadou, jevem který sice byl mnohokrát popsán, ale jehož fyzikální podstata nebyla ještě dosud uspokojivě vysvětlena. Tento zajímavý případ byl proto vyhodnocen v kategorii B (nedostatek informací).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*