Aktuality – červen 2018

Aktuality na našem webu vám přináší novinky nejen ze světa záhad, ale i moderní vědy a techniky, zkoumání vesmíru a světa kolem nás. Najdete zde odkazy na zajímavé články s krátkými komentáři i upozornění na různé přednášky a akce.

 

 

 

Zajímavosti na webu:

Nevyjasněná setkání s UFO ve střední Evropě. Popis několika pozorování UFO v USA i Evropě.

Kruhy v obilí: výtvor mimozemšťanů, varování Země, nebo pouhý podvod? Takový slavný časopis a nevšiml si, že v ČR se již více než tři roky obilné obrazce neobjevily!

Divné věci: V Texasu natočili devět údajných amerických bojových dronů. Divné věci jsou, že ruský sputnik ví co se děje v Texasu lépe než Američané…

Život na Jupiterově měsíci? Sonda prolétla u Europy vodním gejzírem, potvrdila analýza. Škoda, že o těch gejzírech nevěděli ještě před startem Galilea. Další sondy snad budou připravené.

Nová evoluční teorie šokuje: Přiletěly k nám chobotnice z vesmíru? Zajímavý článek, uvádějící na pravou míru bombastická tvrzení o mimozemském původu chobotnic.

Jsme ve vesmíru sami, nebo ne? Co myslíte, existují (existovali), nebo Bůh plýtval místem?

V hurikánech vystřelují svazky antihmoty proti Zemi. Když realita překonává naše představy…

Americkou letadlovou loď několik dní sledoval neznámý objekt. Nějak u tak závažného případu chybí bližší podrobnosti případu. Video samotné je dost podezřelé.

Nepřistávejme na Marsu, pokud tam je život, varují vědci. Bojí se mikrobů a celosvětové pandemie. Asi největším problémem bude, rozeznat mimozemský život od pozemské kontaminace, která nikdy nemůže být úplně dokonale eliminovaná…

Nová technologie odhaluje dávná tajemství Svitků od Mrtvého moře.  Pro biblické badatele zpřístupnilo Jeruzalémské muzeum v Izraeli všechny naskenované Svitky od Mrtvého moře ZDE.

===

Události a výročí:

24.6.1947 – Mt.Rainer, USA – zrození létajících talířů

Dne 24. června 1947 ve dvě hodiny odpoledne vzlétl se svým letounem Pipper Cup k cestě z Chehalis (stát Washington) do asi 200 km vzdálené Yakimy americký obchodník Kenneth Arnold. V blízkosti hory  Mt.Rainer (4391 m.n.m.) náhle spatřil devět lesklých objektů letících zhruba ve stejné výšce, tedy asi 3300 metrů. Arnold je v tu chvíli pokládal za neznámá letadla. Objekty měly srpkovitý tvar, byly velmi lesklé a při letu se zvláštně pohupovaly. Po návratu tuto skutečnost ohlásil na letišti i orgánům FBI. Již druhý den se jeho příběh dostal do novin. Když pak Arnold popisoval způsob pohybu neznámých objektů,použil termín „jako když hodíte talíř po vodě a on se odráží od hladiny“ – a zrodily se „létající talíře“.

===

Akce:

29.6. – 1.7.2018
Konferencia Phoenix 2018
Tatranské Matliare, hotel Sorea Hutník II

===

Humor:

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*