UFO nad Londýnem? Zřejmě podvod!

Opět je tu případ sledování UFO nad hlavním městem, které zaznamená kdosi, kdo jej anonymně vložil na Youtube.

http://www.youtube.com/watch?v=jJH0mfX4S5k

UFO letící nad budovou britské Broadcasting Corporation na Great Portland Street v západním Londýně, se dostalo do mnohých médií po celém světě.

Případ ovšem opět postrádá základní údaje, které jsou nutné byť jen na nejzákladnější sledování.

Na YouTube byly anonymně nahrány záběry pod názvem UFOs Over London BBC Radio 1 Building, („UFO nad budovou londýnského BBC Radio 1“) 26. června 2011.

Badatele samozřejmě zajímá, kdy byly skutečně zhotoveny, aby mohly být ověřeny údaje o počasí, pohybu letadel a případných akcích, které by s pozorováním mohly souviset.

V deníku Daily Mail se uvádí, že to byl některý pátek. A jsou uvedeny tři termíny – 3, 10. a 17. června 2011. V další verzi videa se uvádí 24.6.2011.

Jenže na ulici vidíme tabulku, na které je 12-06-11. A můžeme jen hádat, co znamená toto datum – jestli něco, co bude, nebo už bylo?

Jisté je, že pohyb tělesa je podivný a činí dojem vložené animace.

Aby se případu dodalo na důvěryhodnosti, tělesa sleduje několik lidí – všimněme si, že jim není příliš vidět do tváří. Je zřejmé, že jde o najaté osoby. Lidé, kteří nejsou na natáčení pozváni, netečně procházejí kolem.

Zdroj: KPUFO.cz

4 komentáře na “UFO nad Londýnem? Zřejmě podvod!”

  1. Dle mého názoru je to podvod.
    Hned na začátku běží kameraman a první co udělá je,že natočí lidi kolem,což je dost hloupé.První co bych udělal je,že bych ihned točil UFO na nebi,pak jak píšete,že pár lidí kouká vzhůru a zbytek si jen tak chodí dál,tak s tím souhlasím.Jinak po důkladném pozorování je to 100% doplněná animace letících objektů.Po stažení videa a důkladné prohlídce exif informací o videu je odstraněn datum vytvoření záznamu.
    Takže podvrh a to 100%ní.

  2. r.m. – A čo tým ako chceš povedať? Máš nejaký argument alebo si prisiel len plivat a provokovat? Alebo sem lozíš, lebo na osud.biz ta uz vyrazili?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*