PF 2018

Přejeme všem našim příznivcům krásné a klidné Vánoce, a v dalším roce mnoho štěstí, pevní zdraví a hodně úžasných zážitků při řešení záhad.

 

 

 

 7 komentářů k článku PF 2018

 1. Dude napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=Fv_oCn0BR4I
  poměrně zajímavé video. problém vidím v nesrozumitelnosti audiokomunikace. nicméně na začátku jasně říkají: „it is a fucking dron, bro“. (je to podělaný dron, brácho), a „there is a whole fleet of them“ (je jich tam celá flotila popř. skupina) ke konci.. „it is not one of us, dude, isnt it“ (to není jeden za našich, vole, že) – „look at the thing“ (podívej se na tu věc), „it is rotating“ – „otáčí se, rotuje“. Nejspíš test tajné technologie pod hlavičkou US government nebo jde o neznámé UFO.

 2. Helena napsal:

  Zajímavý úkaz (meteorologický?) na Medvědíně a Luční boudě, webkamery ČHMÚ,
  26.12.17, od 4.34 po 4.37.

 3. Dagmar napsal:

  Několik lidí z Miličína pozorovalo kolem půl páté ráno 26. 12. 2017 jasné světlo velikosti míče na východní obloze. Po několika vteřinách světlo zhaslo a nad ním se objevil zvláštní světlý jasně ohraničený mrak ve tvaru oválu. Ten se stále rozšiřoval až se zcela rozplynul.

 4. Dagmar a ostatní: Prosíme, pokud jste někdo pozorovali 26.12.20147 ráno kolem 04:30 něco zajímavého, ozvěte se, nebo nejraději hned vyplňte náš dotazník! Šlo o velmi zajímavý úkaz, kterému se budeme věnovat.
  Heleno, díky za odkaz. Ten článek je sice mimořádně připitomělý, ale zatím jediný u nás, který o úkazu informuje.

 5. Marta napsal:

  Ano i já jsem byla toho času v Miličíně. Přibližně ve stejný čas se na silnici z Miličína stala nějaká nehoda a přiletěl vrtulník, zřejmě nepřistál na silnici, ale níž. Já už jsem viděla jen již zmiňovaný oblak zvláštního tvaru a ten se pak rovnoměrně „roztahoval“. Myslela jsem, že se něco stalo a vetulník záležitost musí řešit. Ale zřejmě to bylo jinak.Hluk tohoto vrtulníku mě totiž vzbudil.Marta

 6. Helena napsal:

  Miličín tady není poprvé…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*