Aktuality

Aktuality na našem webu vám přináší novinky nejen ze světa záhad, ale i moderní vědy a techniky, zkoumání vesmíru a světa kolem nás. Najdete zde odkazy na zajímavé články s krátkými komentáři i upozornění na různé přednášky a akce.

 

 

Zajímavosti na webu:

Turecká univerzita přednáší o mimozemšťanech. Masový kontakt se blíží, míní To, že budou vyučovat exopolitiku, prosím. Soubor konspiračních teorií o tom, jak už zde mimozemšťané jsou a jak nám je tajné vlády, Bilderberg a tajné služby utajují, je zajímavé téma. Ale proč do toho tahají ufologii? Ufologie nemusí mít s mimozemšťany vůbec nic společného, byť si novináři myslí, že UFO a emzáci jedno jsou. Takže znovu a znovu vysvětlujeme: ufologie zkoumá, co se za neidentifikovanými létajícími objekty (UFO) skrývá. Těch možností je opravdu velmi mnoho.

Mimozemšťané a vyšší forma kosmické komunikace Zajímavý článek na zajímavém webu – doporučujeme.

ESO: `Oumuamua se nepodobá žádnému známému tělesu ze Sluneční soustavy  Poprvé astronomové zachytili těleso, které k nám přilétlo z mezihvězdného prostoru. Letělo rychle, takže oblétlo Slunce a míří zase pryč. Asi planetka. Podivný vzhled však zavdal příčinu mnoha spekulacím – inu, protože nezačal přibržďovat, nepůjde asi o obdobu Clarkovy Rámy. Anebo o nás nemají vůbec zájem…

Kde se berou fantazie o nacistických létajících discích (1)
Kde se berou fantazie o nacistických létajících discích (2)
Kde se berou fantazie o nacistických létajících discích (3)

Blesky za bouřky vyrábějí radioizotopy a antihmotu  Blesky nejsou tím, čím se zdály být…

Kamery ve Finsku zachytily jasný meteor, vědci hledají meteority Nádherný bolid s průvodními jevy.

Vědci dokázali, že rodová paměť existuje Tisíce lidí mají takovou zkušenost, ačkoliv dosud vědci tvrdili, že něco takového není možné. Tady je možná vysvětlení.

Bude se konat:

TV Kino Svět nabízí mnoho pořadů ze světa záhad. Mrkněte co je na programu.

Co uvidíte na obloze v těchto dnech.

48. vesmírný týden 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*